خرید آجر لفتون

آجر لفتون
  • آجر لفتون قالب بزرگ 5.5 سانتی

ابعاد : 

طول 22

عرض 5.5

ارتفاع 10 

  • آجر لفتون قالب کوچک 5.5 سانتی

ابعاد : 

طول 5.18

عرض 5

ارتفاع 5.8 

آجر لفتون ده سوراخ:

آجر لفتون ده سوراخ نامی است که  در ساختمان سازی زیاد می شنوید. دلیل این اسم هم تعداد سوراخ هایی است که در سطح این آجر وجود دارد. آجر لفتون ده سوراخ در ساختمان کاربردهای زیادی دارد. از این آجر در سوله سازی، سقف زنی و نماکاری ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر لفتون اصفهان نیز یکی از مرغوب ترین آجر ها در ایران می باشد که سالانه از سرارسر ایران مشتری دارد. آجر فرجیان نیز در شهر گزبرخوار در استان اصفهان واقع شده است. جهت خرید و استعلام قیمت آجرلفتون ده سوراخ با شماره های این مجموعه تماس بگیرید. 

قیمت آجر لفتون:

قیمت آجر لفتون اصفهان را میتوانید از طریق تماس با شماره های تلفن ما استعلام بگیرید. با توجه به نوسانات قیمت، میتوانید از طریق تماس، بصورت لحظه ای از قیمت ها مطلع شوید. اگر قصد خرید آجر لفتون را دارید می توانید انواع آجر لفتون را از مجموعه ی آجر فرجیان با کمترین قیمت خریداری نمایید. 

بارگیری آجر لفتون:

برای خرید آجر لفتون، نگران بارگیری و تحویل بار نباشید. بعد از سفارش بار، مجموعه ی فرجیان رزرو کامیون و بارگیری و ارسال بار را برای شما انجام می دهد. بعد از تماس با مسئولین ما، ثبت سفارش و اعلام آدرس دقیق، هزینه ی تمام شده ی انواع آجر لفتون به شما اعلام خواهد شد. 

کاربرد های آجر لفتون:

از آجر لفتون در مکان های مختلفی استفاده می شود. برای مثال در دیوار چینی و سقف زنی از آن استفاده می شود. همچنین یکی از کاربردهای آن استفاده در سوله سازی است. آجر لفتون بدلیل ساختاری که دارد، در نمای ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. 

نام های دیگر آجر لفتون:

آجر لفتون بدلیل سوراخ هایی که دارد، مانند آجر سفال، به آجر سوراخدار نیز معروف است. بدلیل وجود 10 سوراخ، به آن آجر لفتون ده سوراخ نیز گفته می شود. همچنین انواع دیگری نیز دارد که سه سوراخ دارد و به آن آجر سه گل گفته می شود. 

قیمت آجر تماس