قیمت آجر اصفهان

قیمت آجر یکی از فاکتور های مهم برای پیمانکاران ساختمان است. در فصل زمستان قیمت مصالح ساختمانی به خصوص قیمت آجر افزایش می یابد. دلیل آن نیز محدودیت های گاز رسانی و محدود شدن فعالیت های کوره های آجر پزی است. همچنین وجود واسطه گر ها در بازار باعث می شود قیمت ها متغیر و دارای نوسان باشد.

قیمت آجر در اصفهان:

همانطور که می دانید، استان اصفهان یکی از تولید کننده های مهم آجر در کشور است. بدلیل خاک های منطقه ای مناسب، بسیاری از کارخانه های آجر در این استان واقع شده اند. بنابراین این کارخانه ها نقش بسیار مهمی در تعیین قیمت آجر در بازار دارند. جهت استعلام دقیق قیمت انواع آجر اعم از قیمت آجر سفال، قیمت آجر لفتون و غیره میتوانید با شماره ه ی 09132098109 تماس بگیرید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت آجر:

علاوه بر مواردیکه گفته شد، عوامل دیگری نیز وجود دارند که بر قیمت نهایی آجر تاثیر می گذارند. روش پخت آجر در کیفیت و طبیعتا قیمت آجر تاثیر گذار است. این که آجر به روش تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و یا سنتی تولید شده باشد، بسیار در قیمت آن تاثیر گذار است. به نظر شما چه موارد دیگری میتواند در قیمت نهایی آجر موثر باشد؟؟

کمترین قیمت آجر:

همانطور که مشخص است، خرید آجر مستقیما از تولید کننده و بدون واسطه بسیار به صرفه تر است. کارخانه آجر سعدی یکی از تولید کننده های قدیمی در عرصه ی تولید لفتون و سفال است. شما با خرید از کارخانه آجر سعدی، میتوانید با کمترین قیمت، آجر مورد نیاز خود را تهیه کرده و در هزینه های ساخت خود صرفه جویی کنید.

آجر فرجیان

آجر فرجیان در استان اصفهان وشهر گز برخوار واقع شده است. تولید و فروش سفال 10، 15 و آجر لفتون از محصولات این مجموعه است. کیفیت بالا و قیمت مناسب دو فاکتور مهم آجر فرجیان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر شما

قیمت آجر تماس